WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Żarów: Aktywny sierpień

Czwartek, 22 lipca 2021, 13:05
Aktualizacja: 13:05
Autor: red
Fot. organizatorzy
Uprawiasz sport? Zgłoś się do naszej akcji i wyślij lub przynieś zdjęcie ze swojej sportowej aktywności. Urząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców gminy Żarów do udziału w akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”.

Akcja podzielona została na dwie kategorie wiekowe: Aktywny Żarowianin junior (7-17 lat) i Aktywy Żarowianin (18+). Pierwsze 20 osób w każdej kategorii wiekowej otrzymają gminne gadżety sportowe. Wszyscy uczestnicy akcji wezmą także udział w losowaniu kart podarunkowych.

Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia 2021r. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest wypełnienie zgłoszenia oraz załączenie zdjęcia z aktywności sportowej wykonywanej przez uczestnika w okresie od 1 do 30 sierpnia 2021r. na terenie gminy Żarów. Zgłoszenie wraz z załączonym zdjęciem należy przekazać do 30 sierpnia 2021r. (liczy się data przyjęcia zgłoszenia wraz załączonym zdjęciem do Urzędu):

- w formie papierowej do Urzędu Miejskiego w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów,
pokój nr 17,

- elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: a.walada@um.zarow.pl lub m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wyścig amatorów

Zmagali się szachiści

Bieg pojednania

Nowe boisko

Odwiedziny mistrza

Polna Droga w remoncie

Awans tenisistów

Półmaraton tuż, tuż...

Biegi strefowe

Zawody sportowo–pożarnicze

Fałszywe smsy

Mistrz w kartingu