Czytających: 1812

Świdnica/powiat świdnicki: Bożonarodzeniowe szachy

Czwartek, 26 grudnia 2019, 9:24
Aktualizacja: Piątek, 27 grudnia 2019, 9:25
W sobotę i niedzielę w Świdnicy rozegrany został III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy z udziałem reprezentantów Gońca Żarów.

W najliczniej reprezentowanej przez nas Grupie C (zawodnicy z rankingiem 1250-1400) najwyższe 5 miejsce zajęła Anna Maria Michalska (2 miejsce w klasyfikacji juniorek starszych) przed Weroniką Komaniecką – 6 miejsce (3 w klas. juniorek starszych). Na kolejnych miejscach znaleźli się: 8 – Artur Ratkowski (2 w klas. juniorów do lat 10), 11 – Adam Kądziołka (3 w klas. juniorów do lat 8), 19 – Angelika Kołodziejczyk i 32 – Gabriella Gołębczyk. Anna Maria Michalska zdobyła III kategorię szachową.

W Grupie B (zawodnicy z rankingiem 1600) wystąpił Jakub Komaniecki zajmując 13 miejsce.

W Grupie A (zgłoszona do rankingu FIDE) startowało dwóch naszych zawodników Mirosław Cygan i Artur Adamek, którzy zajęli odpowiednio 11 i 12 miejsce.