WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 grudnia
im. Marii, Makarego

Żarów: Brzechwa Cup

Wtorek, 22 czerwca 2021, 13:24
Autor: red
Fot. UM Żarów
Dużo emocji, ale przede wszystkim radości wywołał turniej piłkarski Brzechwa Cup, który w piątek, 18 czerwca zorganizowali Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie wraz z Radą Rodziców.

Na boisku sportowym w Żarowie klasy IV-VIII rywalizowały o miano najlepszej drużyny piłkarskiej, a do wspólnej rywalizacji zachęcali pozostali kibice i uczniowie. Dla spragnionych przygotowano także kiełbaski z grilla, a największą atrakcją była kurtyna wodna zainstalowana przez niezawodnych strażaków z OSP Żarów. To była ulga w tak upalny dzień.

- W turnieju brały udział wszystkie klasy z naszej szkoły. Graliśmy w trzech kategoriach: klasy IV-V, klasy VI i klasy VII-VIII. Wszystkie drużyny walczyły o puchary, tytuł strzelca i tytuł najlepszego bramkarza. Towarzyszyła nam piękna pogoda, nikt nie był głodny, przygotowaliśmy także kiełbaski z grilla dla spragnionych. Wszyscy kibicowaliśmy, uczniowie przygotowali nawet transparenty, mocno zagrzewając do wspólnej rywalizacji swoje klasy – mówiła Elżbieta Suchorabska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Czytaj również

Spotkanie z Hanną Śleszyńską

Wygrali finał

Zaczęli sezon

Zmodernizowany plac

Świąteczna poczta

Rozbłysła choinka

Emocje gwarantowane

Mikołajkowy turniej

Kolejowy Mikołaj