WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Świdnica: Czesław Mozil w Świdnicy

Poniedziałek, 29 listopada 2021, 7:50
Aktualizacja: 11:50
Autor: red
Fot. Tomasz Kaczor
W piątek miała premierę najnowsza płyta Czesława Mozila. Artysta zaprezentuje "#IDEOLOGIAMOZILA" w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury już za 10 dni, w czwartek 9 grudnia.

Zapraszamy na niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu polsko-duńskiego artysty. W programie są piosenki z nowej płyty, która dostępna jest już w sklepach i serwisach streamingowych, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

Jak mówi Czesław Mozil o najnowszym albumie: "#IDEOLOGIAMOZILA" to płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. (...) Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie." Za produkcję albumu "#IDEOLOGIAMOZILA" odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Koncert rozpocznie się w czwartek 9 grudnia o godzinie 19:30 w sali teatralnej ŚOK. Szczegóły i bilety w cenie 50 zł dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/czeslaw-mozil-solo-muzyczny-monodram/

Najnowszym teledyskiem promującym płytę jest "Dzień, w którym uśmiech znikł":

Ogłoszenia

Czytaj również

Żarowska kranówka

Konkurs przedłużony

CPK i linia kolejowa

Koncert karnawałowy

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Recenzje muzyczne

Biel w centrum uwagi

Alkohol i bezdomność

Zaśpiewały covery

Covery w ramach Recenzji Muzycznych