WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 grudnia
im. Marii, Makarego

Strzegom: Dobry początek

Poniedziałek, 13 września 2021, 12:03
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Bardzo dobrze rozpoczęły sezon piłkarski 2021/2022 drużyny prowadzone przez trenera Henryka Zatora.

W Turnieju o Puchar Prezesa OSiR Strzegom starsi chłopcy nie mieli sobie równych, wygrywając pewnie wszystkie mecze. Pokonali kolejno Polonię Stal Świdnica, JTS Jawor, Młode Wilki Szczawno Zdrój, AP 13 Świdnica i Orła Lubawkę.

Młodszy rocznik zaliczył w rozgrywkach trzy zwycięstwa i dwa remisy. Chłopcy w pierwszym pojedynku wygrali z AKS Strzegom II, następnie zremisowali z Młodymi Wilkami Szczawno Zdrój i z AP Bumerang Wrocław. Ostatnie dwa mecze to ponowne wygrane z AP Bumerang II i Football Academy Wałbrzych.

Ozdobą turnieju była bramka strzelona Polonii Stali Świdnica z tzw. przewrotki przez Olka Niejadlika. Olek otrzymał specjalną nagrodę.

Przy okazji warto dodać, że na posiedzeniu z dnia 2 września 2021 r. zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, zgodnie z którą od sezonu 2021/2022 likwiduje się ewidencje wyników i tabel w kategoriach wiekowych G2 (skrzat) – E1 (orlik). W protokołach meczowych i sprawozdaniach sędziowskich nie będą wpisywane wyniki spotkań. Oczywiście dotyczy to też rozgrywanych turniejów w wymienionych kategoriach.

źródło: www.aks.strzegom.pl

Czytaj również

Wygrali finał

Zaczęli sezon

Emocje gwarantowane

Zmodernizowany plac

Rozbłysła choinka

Świąteczna poczta

Spotkanie z Hanną Śleszyńską

Mikołajkowy turniej

Kolejowy Mikołaj