WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 17 października
im. Małgorzaty, Wiktora

Mokrzeszów: Dostaną sprzęt

Niedziela, 12 września 2021, 9:41
Aktualizacja: 10:41
Autor: red
Fot. organizatorzy
Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrzeszowie zostanie wyposażona w sprzęt szkoleniowy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Środki na ten cel pochodzą z dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

W wyposażeniu znajdzie się defibrylator, a także torba medyczna. Profesjonalny sprzęt pozwoli na organizację cyklu szkoleń z pierwszej pomocy – mieszkańcy miejscowości Mokrzeszów, gminy Świdnica oraz powiatu świdnickiego poszerzą w ten sposób swoją wiedzę na temat ratowania ludzkiego życia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Przeprowadzone szkolenia zwiększą bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców.

Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl

Czytaj również

Było aktywnie

Nagrody dla nauczycieli

Przebudowali skwer

Przebudują Aleję Wojska

Pełna sala

Szkolenie dla organizacji

Z wizytą w Mrowinach

Dzień Nauczyciela

Warsztaty florystyczne

Sesja w Świdnicy

Psie problemy

Bezpłatne zajęcia