Czytających: 1775

II-liga siatkarek: Dotkliwa porażka MKS–u

Sobota, 1 grudnia 2012, 22:10
Aktualizacja: 22:11
Siatkarki SMS–u Sosnowiec okazały się w sobotę za mocne dla zawodniczek MKS–u Świdnica. Świdniczanki w starciu z rywalkami nie ugrały nawet seta przegrywając w hali na Zawiszowie 0:3.

Nasze siatkarki były dziś wyraźnie słabsze od przeciwniczek, były oczywiście lepsze momenty jednak nie wystarczyło to na wygranie choćby jednego seta. W ciągu dwóch pierwszych odsłon rywalki niemal cały czas były na prowadzeniu wygrywając odpowiednio do 21 i 20. Najwięcej emocji dostarczyła trzecia partia. Świdniczanki prowadziły już różnicą sześciu punktów (6:0, 7:1) i wydawało się, że czwarta ekipa tabeli złapała właściwy rytm i zdoła jeszcze powalczyć w tym meczu o korzystny rezultat. Nic bardziej mylnego, ekipa z Sosnowca szybko wyrównała, wygrywając tego zaciętego seta 25:23.

MKS Świdnica – SMS PZPS II Sosnowiec 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)