WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 31 lipca
im. Heleny, Ignacego

Świdnica: Elektroniczna muzyka

Sobota, 17 lipca 2021, 9:25
Aktualizacja: 10:25
Autor: red
Fot. organizatorzy
Elektroniczny chillout na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w Świdnicy

Przed nami półmetek wydarzeń plenerowych z cyklu "Muzyka Mi Leży". Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na sobotni występ duetu Healer/Slime. Zaplanowany przez nich live set to elektroniczna muzyka kontemplacyjna idealna do podziwiania na leżakach wieczornego nieba.

Występ duetu Healer/Slime to już drugie wydarzenie w ramach cyklu, na które bilety się wyprzedały! Istnieje szansa, że w dniu wydarzenia na bramce pojawi się niewielka pula niewykorzystanych wejściówek - jeśli będziecie w okolicy, sprawdźcie koniecznie!

Healer i Slime to dwaj muzycy i producenci, wieloletni perkusista i utytułowany turntablista spotkają się na niecodziennej współpracy. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji. Jeśli lubisz rozpływać się w klimacie lo-fi/chillout, jesteś fanem niecodziennego vibu, to mamy nadzieję, że jesteś już w posiadaniu biletu.

Kolejni lokalni artyści, którzy zaprezentują się na wydarzeniach plenerowych ŚOK to Something Like Boston [rock/pop], Verde [alternatywa] oraz Widuto [pop].

Dzięki współpracy z pubem Ambasada San Esco Bar podczas wydarzeń na dziedzińcu Wieży Ratuszowej będzie możliwy zakup piwa i napojów bezalkoholowych. Natomiast po występach Ambasada zaprasza do swojego lokalu na afterparty przy dźwiękach wybranych przez artystów.

Wstęp na koncert Healer/Slime od 19:30 a start o godzinie 20:00. Obowiązują miejsca siedzące na leżakach. W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenia będą odbywać się w sali teatralnej ŚOK.

Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: http://www.sok.com.pl

Czytaj również

Bezpieczniej na przejściach

Święto "Dobromierzan"

Muzyka na wieży

Muzyczne doznania

Stawiają na ekologię

Zapachowe uciążliwości

Fotopułapki was zaskoczą

Spis jest obowiązkowy

Gitarowe święto

Konferencja i wernisaż

Było głośno

Letnie koncerty