WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Jaworzyna Śląska: Fighter z medalami

Wtorek, 5 października 2021, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Z pięcioma krążkami wrócili zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska z zawodów o puchar burmistrza gminy Wołów. Dla większości zawodników był to pierwszy w życiu turniej.

- Przywozimy ze sobą dyplomy, 5 medali w każdym kolorze. Nasi zawodnicy spisali się na medal, wszyscy! Była wola walki, determinacja, łzy i radość, czyli to wszystko, co zawsze występuje na turniejach. Wracamy do domu z pewnym doświadczeniem. Dla większości z nas to był pierwszy w życiu turniej, pierwszy wyjazd, pierwsza taka rywalizacja. Jestem dumny w naszych zawodników i serdecznie gratuluję rodzicom takich pociech! – komentuje trener Przemysław Pasikowski.

Dyplomy i medale w swoich kategoriach zdobyli:
Bartosz Wojewodzic – złoto i brąz
Martyna Paluch - srebro
Zuzia Pasikowska - srebro
Amelia Kulpińska - srebro

- Wraz z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski klub z Jaworzyny Śląskiej zdobył także srebro w drużynówce! - Ogromne gratulacje dla reszty naszych zawodników: Sebastian Dobrowolski, Roksana Witko-Błaszczyk, Amelia Kulpińska, Leopold Bartosik, Kamil Kołodka, Karol Pasikowski za postawę na zawodach i wolę walki! Włożyliście w to swoje serce, brawo! Poza tym kilka razy otarliśmy się o podium, mamy potencjał! – dodaje trener.

Czytaj również

Zagrali w FIFĘ

Strażacy wybierali

Tenisowi mistrzowie

Po sesji w Dobromierzu

Place ukończone

Taekwon–do ma we krwi

Wyczyszczone rowy

Brąz za wyciskanie

Przybędzie Mikołaj

Dawid w formie

Sukces goni sukces

Walczyli w Czarnogórze