REGION: Hattrick Osieckiego

Niedziela, 8 listopada 2020, 18:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 listopada 2020, 8:43
Piłkarze Zielonych Mrowiny musieli uznać wyższość Sudetów Dziećmorowice w kolejnym starciu klasy A.

Najskuteczniejszy w historii klubu z Dziećmorowic piłkarz po raz kolejny pokazał swój kunszt i trzykrotnie wpisał się na liste strzelców. Pierwszy raz zrobił to w 17. minucie i tym samym wyprowadził Sudety na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy więcej goli już nie padło, ale w drugiej odsłonie było ich znacznie więcej. Do remisu w 53. minucie doprowadził Ciuba, ale kilka chwil później przypomniał o sobie Osiecki. Ten sam zawodnik w 74. minucie podwyższył na 3-1, a gości stać było jedynie na gola kontaktowego w doliczonym czasie gry, a zdobył go Łuczak.

Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny 3-2 (1-0)

Sudety: Marcin Byra - Mariusz Byra (84' Kurcek), Anulewicz (60' Skóra), Hurtig (65' Idzik), Choma, Kobus, Kurcek, Lech, Osiecki, Otwinowski, Szpindler

Zieloni: Wielg - Łuczak, Zyl (75' Nowak), Borowiec, Ciuba, Duda (75' Kusio), Durma, Hryciuk, Kąsik (46' Kopacz), Rudnik (75' Konieczny), Subczyński.