Czytających: 1557

REGION: Herbapol rozbity

Poniedziałek, 24 maja 2021, 9:07
Aktualizacja: 9:11
Piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój nie spodziewali się, że w meczu z solidnym Herbapolem Stanowice uda się im zdobyć aż 10 goli.

Był to chyba najlepszy mecz MKS-u w tym sezonie. Gra układała się zespołowi z uzdrowiska znakomicie i goście byli zupełnie bezradni. Wynik spotkania został rozstrzygnięty już w pierwszych 45 minutach, kiedy podopieczni Rafała Siczka zaaplikowali gościom 5 goli, a kolejno na listę strzelców wpisywali się: Łysakowski, Choński, ponownie Łysakowski i dwukrotnie Lewandowski. Po przerwie kolejne gole zdobyli Łysakowski, Choiński i Maliszewski. Przy stanie 8-0 honorowego gola zdobyli goście za sprawą trafienia Kuszaja, ale ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy zdobyli jeszcze dwa gole - oba autorstwa Czechury.

MKS Szczawno-Zdrój - Herbapol Stanowice 10-1 (5-0)

MKS: Gratkowski (73' Malczewski)- Korościk, Łysakowski (65' Maliszewski), Zawadzki, Tobiasz, Starczukowski (80' Bachmatiuk), Czechura, Filip Brzeziński (78' Malanowski), Choiński, Lewandowski, Kumor (73' Maciej Brzeziński)

Herbapol: Ślęczkowski - Łucyk, Maziarz, Żybura (46' Lesiński), Dominik Więcław (10' Krystian Więcław), Białecki, Pospiszyl (46' Makowski), Januszek (67' Kuszaj), Stolarz, Baka, Gawlak.