WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 17 października
im. Małgorzaty, Wiktora

Świdnica: I znów te narkotyki

Wtorek, 17 sierpnia 2021, 9:08
Aktualizacja: 11:08
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zabezpieczenie ponad 2 kilogramów marihuany i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie tych znacznych ilości środków odurzających.

W wyniku prowadzonych czynności, realizowanych na terenie gminy Świdnica, funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili susz roślinny koloru brunatno-zielonego.

Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy tego narkotyku.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Z wizytą w Mrowinach

Jechał mimo zakazu

Nieodpowiedzialne zachowanie

Zgubił go brak maseczki

Dzień Nauczyciela

Brak przyzwolenia

Czujni w internecie

Noga z gazu

O 56 km/h za szybko

Pędził, aż się zapędził....

Nagrody dla nauczycieli

Szeroka gama filmów