Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1355

Rudna: IV liga piłkarska: Nieco szczęśliwa wygrana AKS–u

Wtorek, 19 marca 2019, 10:42
Piłkarze AKS–u Strzegom walczą o promocję do II ligi, ale musieli się mocno natrudzić, by w Rudnej pokonać miejscową Spartę 3–2.

Pierwsza połowa wskazywała na to, że podopieczni Roberta Bubnowicza nie będą mieli większych problemów z odniesieniem kolejnego ligowego zwycięstwa. Po golach Kamila Sadowskiego w 7., Dawida Domaradzkiego w 15. i Damiana Migalskiego w 30. minucie AKS prowadził 3-0 i był niemal pewny wygranej. Tymczasem w drugiej odsłonie nie mająca nic do stracenia Sparta rzuciła się do odrabiania strat i w efekcie w 50. minuccie po golu Kochmana i w 55. minucie po trafieniu Stachowa zrobiło się nerwowo. AKS jednak opanował emocje i nieco słabszy fragment gry i dowiózł wygraną do końcowego gwizdka arbitra.

Sparta Rudna - AKS Strzegom 2-3 (0-3)