WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 17 października
im. Małgorzaty, Wiktora

Żarów: Judoczka na medal

Piątek, 3 września 2021, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: red
Fot. UM Żarów
Swoją przygodę z judo zaczynała jako czteroletnia dziewczynka. Pokazała, że ciężką pracą i wielkim zaangażowaniem można osiągnąć naprawdę bardzo wiele.

Młoda, zdolna i pełna pasji, a przede wszystkim marzeń, które oczywiście wiąże z tą dyscypliną sportową. Klaudia Borowiec mieszkanka Żarowa za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy otrzymała podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka oraz zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

- Jesteśmy dumni z naszych mieszkańców, że zdobywają tak liczne sukcesy, a jednocześnie promują gminę Żarów. Sportową karierę Klaudii obserwujemy już od wielu lat i głęboko wierzymy, że reprezentować będzie nasz kraj na niejednych prestiżowych mistrzostwach sportowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w judo. Mamy nadzieję, że nowy strój z herbem naszej gminy przyniesie wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych – gratulowali Klaudii burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Klaudia na co dzień trenuje w barwach klubu AKS Strzegom. W swojej kolekcji ma wiele medali i nagród zdobytych na mistrzostwach w Polsce i za granicą. W grudniu 2020r. otrzymała powołanie do kadry Narodowej Judoków. To wielkie osiągnięcie naszej młodej i utalentowanej mieszkanki.

Czytaj również

Treningi taekwondo

Nagrody dla nauczycieli

Odwiedziny mistrza

Judoczki zadowolone

Cztery medale triathlonistów

Warsztaty florystyczne

Żarowskie biegi

Zawody duathlonowe

Fighter z medalami

Strzegomski półmaraton

Biegi strefowe

Z wizytą w Mrowinach