WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 stycznia
im. Małgorzaty, Piotra

Świdnica: Kibicuj i wygrywaj

Sobota, 19 października 2019, 14:29
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 października 2019, 14:30
Autor: red
Fot. organizatorzy
9 listopada startuje 5.RST Półmaraton Świdnicki. To nie tylko święto biegaczy, ale i kibiców. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą strefę kibica. Na zwycięzców czekają nagrody.

Konkurs jest przeznaczony dla grup kibiców, które poprzez swój doping, muzykę, oklaski, okrzyki, transparenty, charakteryzację, hasła motywacyjne, etc., zagrzeją wszystkich biegaczy do wzmożonej rywalizacji na trasie biegu

Uczestnikami konkursu mogą być zorganizowane grupy nieformalne (znajomych, klubów, szkół, klas, zespołów muzycznych) spełniające poniższe kryteria:

Grupa musi liczyć minimum 5 osób,
Organizator na pisemny wniosek zgłaszającego może dopuścić mniejszą ilość osób w grupie do konkursu (np. w przypadku zespołu muzycznego)
Grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami
Grupa musi zgłosić swój udział w konkursie, wysyłając do dnia 21.10.2019 r. na adres mailowy swidnickagrupabiegowa@gmail com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia.

O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 5. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 19 listopada 2019 r.

Przewiduje się nagrody następującej wartości:

• Nagrody dla najlepszych stref kibica na terenie miasta Świdnica: I miejsce – 700zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 300 zł.
• Nagrody dla najlepszych stref kibica na terenie gminy Świdnica: I miejsce – 700zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 300 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pracowity rok kolarzy

Mistrz kartingu

Udany sezon

Wizyta popularnego pisarza

Powołanie do kadry

Chronią zdrowie psychiczne

Medalowy weekend

Skrajna nieodpowiedzialność

Siostry na podium

Wstrzymali prace

Loteria fantowa