Czytających: 1748

Żarów: Medal w triathlonie

Piątek, 16 czerwca 2023, 9:20
Aktualizacja: 9:21
Policjant z komisariatu w Żarowie sierżant sztabowy Jakub Pasiewicz, startując na dystansie 1/8 IRONMAN zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji, a drugie miejsce w kategorii wiekowej M30 podczas Mistrzostw Polski Policjantów w Triathlonie.

W minioną sobotę (10.06.2023) w Mietkowie, w powiecie wrocławskim odbyły się indywidualne zawody "Triathlon Mietków" na dystansie 1/8 IRONMAN, podczas których rozegrano Mistrzostwa Polski Policjantów. Uczestniczył w nich między innymi sierżant sztabowy Jakub Pasiewicz -funkcjonariusz który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Żarowie.

Zmagania polegające na przepłynięciu 475 metrów, przejechaniu 22 kilometrów rowerem i przebiegnięciu 5 kilometrów ukończyło 190 zawodników, w tym 22 mundurowych. Reprezentant żarowskiego komisariatu, pokonał ten dystans w czasie 1 godziny 10 minut i 49 sekund, zajmując tym samym drugie miejsce kategorii wiekowej M30 oraz trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji.