WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Świdnica: Miał tego sporo

Wtorek, 5 października 2021, 7:11
Aktualizacja: 9:12
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy podczas kontroli drogowej ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe. Zarzut ich posiadania usłyszał już 22–latek.

W sobotę w nocy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego świdnickiej komendy na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel . Styl jazdy kierującego był niepewny co wzbudziło podejrzenia policjantów co do stanu trzeźwości kierującego. Jak się okazało po zatrzymaniu 22-letni kierowca był trzeźwy, ale podczas całej interwencji zachowywał się bardzo nerwowo, a jego odpowiedzi były niepewne i niespójne. W wyniku przeprowadzonej kontroli pojazdu mundurowi ujawnili kilka woreczków strunowych oraz dwa „foliowe zawiniątka” z zawartością rożnych substancji, które zostały zabezpieczone.

Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczone substancje to marihuana, mefedron, haszysz oraz amfetamina. Mężczyzna posiadał blisko 120 porcji tych narkotyków.

22-latek został zatrzymany, a w sprawie usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie decyduje Sąd

Czytaj również

Nadmiar amfetaminy

Narkotyki przechwycone

Szybki Nissan

Noga z gazu

Niezbyt trzeźwy poranek

Nieodpowiedzialna 35–latka

Wraca za kraty

Narkotyki w depozycie

Strażacy wybierali

Przybędzie Mikołaj

Po sesji w Dobromierzu

Skrajna nieodpowiedzialność