WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Strzegom: Mundurowi dla Marcelinki

Wtorek, 30 listopada 2021, 7:13
Aktualizacja: 9:13
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
W weekend na terenie Strzegomia, odbył się „Mikołajkowy Przerajd Charytatywny dla Marcelinki”. Dochód ze spotkania przeznaczony został na rzecz chorej Marcelinki.

27 listopada na terenie Strzegomia odbył się „Mikołajkowy Przerajd Charytatywny dla Marcelinki”, do którego dołączyli również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Uczestnicy „Mikołajkowego Przerajdu Charytatywnego dla Marcelinki” mogli obejrzeć sprzęt policyjny, od środka zobaczyć m.in. specjalistyczny radiowóz do obsługi wypadków -APRD czyli Ambulans Pogotowia Ruchu Drogowego, który jest wyposażony w sprzęt niezbędny do pracy na miejscach wypadków oraz kolizji.

Były również rozmowy z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa, ale mundurowi także z seniorami rozmawiali o ich bezpieczeństwie i o potencjalnych zagrożeniach, przestrzegali przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka” czy „policjanta”. W trakcie promowania bezpieczeństwa policjanci wręczali uczestnikom elementy odblaskowe.

Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć z Komisarzem Lwem maskotką dolnośląskiej policji, który w trakcie spotkania okazał się niewątpliwą atrakcją dla dzieci ale i dorosłych.

Mundurowi dziękują organizatorom za zaproszenie - cieszymy się, że swoją obecnością mogliśmy przyczynić się do tego szczytnego celu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sesja w Jaworzynie

Pieski Sylwester – uważajmy na nasze psy!

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Więcej mieszkańców

Paczki dla bezdomnych

Sesja w powiecie

Nowy asfalt

Podsumowanie roku

CPK i linia kolejowa

Ostatnia zbiórka

Żarowska kranówka

Alkohol i bezdomność