WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 24 stycznia
im. Franciszka, Rafała

Świdnica: Nabór do Polonii

Poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:24
Aktualizacja: Wtorek, 16 lipca 2019, 11:25
Autor: red
Fot. red
Już jutro Miejski Klub Sportowy Polonia–Stal Świdnica rozpocznie duży nabór do najmłodszych grup szkoleniowych.

Świdnicki klub zapraszana zawodników i zawodniczki z roczników 2011-2016, ale także i starszych piłkarzy. Dołącz już dziś do biało-zielonych szeregów, jedynego klubu na naszym terenie posiadającego wszystkie możliwe grupy wiekowe i grającego w ligach dolnośląskich (komplet grup – młodzicy, trampkarze, juniorzy młodsi i juniorzy starsi).

Co sezon Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica posyła do boju blisko 20 drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych lub turniejach ligowych organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu. Pozostałych kilka zespołów to grupy naborowe, które ze względu na młody wiek nie uczestniczą jeszcze w sportowej rywalizacji ligowej, grając w turniejach i meczach towarzyskich. Każdego roku poloniści otwierają kolejne grupy szkoleniowe, zapraszając młodych piłkarzy i piłkarki.

Najbliższy nabór odbędzie się w te wakacje. MKS Polonia-Stal Świdnica zaprasza wszystkich chętnych zawodników z roczników 2011-2016, jak również starszych piłkarzy. Pierwszy trening zaplanowano na wtorek, 16 lipca (godz. 17.00, stadion OSiR Świdnica – ul. Śląska 35). Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. Dołącz już dziś do biało-zielonej drużyny!

Źródło: Polonia/Stal Świdnica

Czytaj również

Inwestycje z Polskiego Ładu

Tajniki segregacji

Powstanie komisariat

Noworoczny mecz

Piłkarskie emocje

Sesja w Żarowie

Promocja w MBP

Młodzi futboliści