WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Świdnica: Nadmiar amfetaminy

Czwartek, 2 grudnia 2021, 11:10
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci zatrzymali 42–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania zabezpieczono blisko 700 porcji handlowych amfetaminy.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili, że 42-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego przebywający na terenie Świdnicy może być w posiadaniu substancji zabronionych.

W wyniku wspólnych działań funkcjonariuszy, policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w godzinach wieczornych zatrzymali do kontroli pojazd którym kierował 42-latek.

W trakcie czynności związanych z przeszukaniem pojazdu mężczyzny, policjanci ujawnili i zabezpieczyli foliowy worek z zawartością białej sypkiej substancji. Badania na testerach narkotykowych potwierdziły, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

W toku dalszego przeszukania w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczano kolejne porcje tego narkotyku.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 700 porcji handlowych amfetaminy

42-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Alkohol i bezdomność

Odczuje nowy taryfikator

Rowerem z narkotykami

Straciły zamiast zarobić

Żarowska kranówka

Intensywny weekend

Z roweru do aresztu

CPK i linia kolejowa

Jechali po alkoholu

Proponował łapówkę

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Za szybko i z promilami