WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

powiat świdnicki: Nagrody dla nauczycieli

Sobota, 16 października 2021, 9:44
Autor: red
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w sali narad Starostwa Powiatowego w Świdnicy, odbyło się uroczyste spotkanie z nauczycielami z placówek oświatowych administrowanych przez Powiat Świdnicki.

Podczas gali zebrani nauczyciele otrzymali z rąk Starosty Świdnickiego Piotra Fedorowicza nagrody i wyróżnienia a życzenia pomyślności i podziękowania za codzienną pracę z młodzieżą popłynęły do wszystkich nauczycieli zatrudnionych w powiatowych placówkach.

W uroczystości wzięli udział Starosta Świdnicki – Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Świdnicki – Zygmunt Worsa, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Grzegorz Stawarz oraz Iwona Świdzińska z Wydziału Oświaty świdnickiego starostwa.

Łącznie, z budżetu powiatu, na nagrody dla nauczycieli przeznaczono kwotę prawie 113 tys. zł.

NAGRODA STAROSTY ŚWIDNICKIEGO

Dyrektorzy

1. Dorota Pajęcka - Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej

2. Ilona Sitek-Warzecha - Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy

3. Krzysztof Anklewicz - Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

4. Robert Kaśków - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

5. Krzysztof Osiak - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

Nauczyciele:

1. Beata Guzik - Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy

2. Joanna Duda - Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy

3. Lucyna Mydłowska - Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy

4. Izabela Osiecka - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

5. Wiesław Bylicki - Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

6. Dorota Sozańska - Zespół Szkół w Strzegomiu

7. Teresa Kuszczak - Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie

8. Patrycjusz Malicki - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

9. Beata Misiewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy

10. Dorota Walicka - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy

11. Izabela Goc - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

12. Przemysław Stempniewicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu

13. Renata Krzemień - Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

14. Mateusz Szymański - Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

15. Elżbieta Ruszkiewicz - Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

16. Marta Białek - Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

17. Waldemar Gawron - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr w Mrowinach

18. Małgorzata Posadzy - Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej

19. Ludmiła Krawczyk - Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy

20. Daniel Pryciak - Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI:

Halina Fitas – Zespół Szkół w Strzegomiu
Urszula Konieczna – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

NAGRODA DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Joanna Dejnaka – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
Robert Wójtowicz – Dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu.

Czytaj również

Już czuć święta

Nowa strategia

Dobkiewicz w Jaworzynie

Złote godło

Strażacy wybierali

Finał projektu

Książki dla przedszkola

Przybędzie Mikołaj

Milion dla Żarowa

Place ukończone

Grób z Insygnium

Po sesji w Dobromierzu