WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Świebodzice: Narkotyki w depozycie

Wtorek, 30 listopada 2021, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Kryminalni Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 25–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

W trakcie czynności związanych z przeszukaniem mieszkania oraz pomieszczeń garażowych należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pojemnik plastikowy z zawartością białej sypkiej substancji, oraz woreczek z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego Badania na testerach narkotykowych potwierdziły, ze zabezpieczone substancje to min. amfetamina oraz marihuana.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 850 porcji handlowych tych narkotyków.

25-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Proponował łapówkę

Intensywny weekend

Straciły zamiast zarobić

Żarowska kranówka

Odczuje nowy taryfikator

Konkurs przedłużony

Jechali po alkoholu

Z roweru do aresztu

Alkohol i bezdomność

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Uparty kierowca

Za szybko i z promilami