WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Świdnica: Nerwowe ruchy

Sobota, 9 października 2021, 13:46
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy podczas kontroli drogowej ujawnili środki odurzające. Zarzut ich posiadania usłyszał 20–letni kierujący oraz 19–letni pasażer.

7 października około godziny 2.00 w nocy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego świdnickiej komendy na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Styl jazdy kierującego był niepewny co wzbudziło podejrzenia policjantów co do stanu trzeźwości kierującego. Jak się okazało po zatrzymaniu 20-letni kierowca był trzeźwy, ale podczas całej interwencji on oraz jego 19-letni pasażer zachowywali się bardzo nerwowo. Szybko wyszło na jaw co było tego powodem. W wyniku przeprowadzonej kontroli mundurowi przy mężczyznach ujawnili susz roślinny koloru brunatno-zielonego.

Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczone substancje to marihuana. Mężczyźni posiadali po kilka porcji tych narkotyków. W sprawie usłyszeli już zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje Sąd.

Czytaj również

Noga z gazu

Wraca za kraty

Wyczyszczone rowy

Strażacy wybierali

Place ukończone

Zatrzymane automaty

Nieodpowiedzialna 35–latka

Męska przyjaźń

Nadmiar amfetaminy

Skrajna nieodpowiedzialność

Po sesji w Dobromierzu

Niesforny 42–latek