Czytających: 1553

Bystrzyca Dolna: Osiem bramek w meczu Karoliny z LKS–em

Sobota, 28 lipca 2012, 9:29
Aktualizacja: 9:31
Karolina Jaworzyna Śląska pokonała 5:3 inny zespół z wałbrzyskiej okręgówki LKS Bystrzyca Górna.

Na przerwę w lepszych nastrojach schodzili jednak zawodnicy z Bystrzycy Górnej, którzy wygrywali 2:1. Drugie 45 minut należało już jednak do jaworzynian, którzy pokonali ostatecznie swoich przeciwników 5:3. Bramki dla zwycięzców strzelali: Dąbrowski, Charytanowicz, Krzak, Ignatowicz, Ptak, a dla LKS-u: Bizoń, Sajdak, M. Pieniążek<./b>.

Karolina: Wojcieszek, Myśliński, Krupczak (testowany), Krzeczowski, Borys, T. Krawczyk, Tymcik, Ptak, Dąbrowski (testowany), Krzak, Ignatowicz oraz Leletko, Zdanowicz, Kurzeja i Charytanowicz.

LKS (I połowa): Jóźwiak, Niedziałkowski, K. Szewczyk K, zawodnik testowany, Żygadło, Ł. Somala, Sajdak, Konefał, Bezegłów, Łysoń i Bizoń

LKS (II połowa): Dłutkowski, K. Szewczyk, W. Szewczyk, Paszkowski, Łazarczyk, Szubert, A. Somala, Żygadło, Konefał (70 N. Szewczyk), Zięba i Pieniążek