WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 stycznia
im. Małgorzaty, Piotra

Świdnica: Ostatni transfer

Niedziela, 11 sierpnia 2019, 10:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 10:33
Autor: red
Fot. red
Coraz mniej czasu pozostało do oficjalnego rozpoczęcia sezonu 2019/2020. Już w niedzielę, 11 sierpnia rozegramy wyjazdowe spotkanie w ramach Pucharu Polski z Sudetami Dziećmorowice (godz. 11.00), a w czwartek, 15 sierpnia rozegramy u siebie inauguracyjny mecz ligowy z GKS–em Mirków/Długołęka (godz. 14.00). Przygotowanie idą pełną parą, również na rynku transferowym.

To 29-letni rosły środkowy obrońca. Brazylijczyk Edil De Souza Barros przebywa w Polsce już od trzech lat. W tym czasie był związany z Concordią Elbląg, która obecnie występuje na boiskach III ligi. Był podporą defensywy i głównym wyborem trenera Concordii jeśli chodzi o ustawienie szyku obronnego. Był do tego niesłychanie skuteczny podczas stałych fragmentów gry, a jego statystyki działają na wyobraźnię. W Elblągu rozegrał 88 spotkań, strzelając aż 29 goli. Ten wynik patrząc na jego pozycję - środkowego obrońcy, robi wrażenie.

Teraz Edil De Souza Barros będzie z pewnością stanowił o sile formacji defensywnej już w Świdnicy. Z Concordii Elbląg został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego.

Źródło: Polonia/Stal Świdnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Wizyta popularnego pisarza

Noworoczny mecz

Piłkarskie emocje

Wstrzymali prace

Młodzi futboliści

Skrajna nieodpowiedzialność

Loteria fantowa

Chronią zdrowie psychiczne