WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 stycznia
im. Małgorzaty, Piotra

Wałbrzych: Paczki dla Borysławia

Sobota, 20 listopada 2021, 10:17
Autor: JAZ
Fot. organizatorzy
Miasto Wałbrzych zachęca do kolejnej akcji organizacji paczek świątecznych dla dzieci mieszkających w partnerskim mieście Borysław.
- Dziś rusza akcja organizacji paczek świątecznych dla dzieci z polskiej szkoły w naszym mieście partnerskim Borysław. Jest to wieloletnia tradycja naszego miasta. W inicjatywę włączył się w tym roku market BI1 Wałbrzych, który przygotował paczki o wartości 50 zł. Można je kupić tu na miejscu sklepie - mówią organizatorzy.

W akcję zaangażowały się także Faurecia, Mando, TR Polska oraz FanLogic. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału i zakupu świątecznych prezentów. Wynikiem akcji mają być prezenty dla polskich dzieci ze szkoły w Borysławie, o czym podkreślał prezydent, jak i pozostali goście konferencji.

- Ruszamy z akcją "Paczka dla Borysławia"! Wałbrzych szykuje prezenty świąteczne dla dzieci z polskiej szkoły w naszym partnerskim mieście – Borysławiu (Ukraina). W przygotowaniu paczek pomaga nam Hipermarket bi1 Wałbrzych. W każdej z paczek znajdą się słodycze oraz materiały szkolne o łącznej wartości 50 zł. Zachęcam wszystkich do wsparcia akcji i zakupu paczek zarówno podczas specjalnych akcji zorganizowanych w dniach 26-27 listopada oraz 3-4 grudnia jak i w każdy inny dzień. Bardzo dziękuję firmom Faurecia, Mando, TR Polska oraz FanLogic za wsparcie naszej inicjatywy - mówi prezydent.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przebudowują Sikorskiego

Skrajna nieodpowiedzialność

Bezpieczne przejścia

Pięknie udekorowane

Chronią zdrowie psychiczne

Wizyta popularnego pisarza

Nowy asfalt

Muzeum Granitu

Wstrzymali prace

Żarów w liczbach

Paczki dla potrzebujących

Nowi prezesi