WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Piłka nożna

Kto po awans?

Znamy terminarz

Pierwszy trening

Jubileuszowy turniej

Nysa na turnieju

Gromniak w Mokrzeszowie

Poznali rywali

Karolina rusza

Zaczynają przygotowania

Grali w Kalnie

Plażowe granie

Giena trenerem

Mierzyli się z Czechami

Witoszów wiceliderem

Zakończyli sezon

Jaroszów wykonał zadanie

Bystrzyca najwyżej

Kto wicemistrzem?

Wszystko jasne

Tuszyn czy Zamek?

Szlagier na koniec

Komu spadek?

Gilów jeszcze walczy

Strzelanina w Bystrzycy Górnej

Unia nie składa broni

III miejsce świdnickich policjantów

Grom musi wygrać

Jaroszów pod ścianą

Pieszyce pewne awansu

Zacięta walka o utrzymanie

Stanowice pogrzebały szanse

Kłos przypięczętował awans

Kostrza poza podium

Adepci futbolu triumfują

Młodzi Poloniści rywalizowali we Francji

Brazylijczycy triumfują

IV liga piłkarska (grupa zachód): AKS zagra baraż o awans

IV liga piłkarska (grupa wschód): Dobra runda Polonistów

Piłkarska klasa okręgowa: Emocjonująca końcówka sezonu

Piłkarska klasa A (grupa II): Nawet Bielawianka im nie straszna

Piłkarska klasa A (grupa I): Koniec marzeń o awansie Herbapolu?

Piłkarska klasa B (grupa II): Męki Kłosa

Piłkarska klasa B (grupa I): Mrowiny z awansem

Liga Orlika na finiszu

Piłkarski Dzień Dziecka

IV liga piłkarska: Niepowtarzalny fart AKS–u

IV liga piłkarska (grupa wschód): Polonia znów na tarczy

Piłkarska klasa okręgowa: Zmiana na fotelu wicelidera

Piłkarska klasa A (grupa II): Faworyci nie zawiedli

Piłkarska klasa A (grupa I): Brakuje chętnych do spadku

Piłkarska klasa B (grupa II): Kłos patrzył na innych

Piłkarska klasa B (grupa I): Mrowiny o krok od powrotu do A klasy

Piłkarska klasa B (grupa II): Kłos jedną nogą w klasie A

Piłkarska klasa B (grupa I): Faworyci wygrywali

Piłkarska klasa A (grupa II): Problemy w Ciepłowodach

Piłkarska klasa A (grupa I): Victoria ograła lidera

IV liga piłkarska (grupa zachód): Cień szansy AKS–u

IV liga piłkarska (grupa wschód): Polonia/Stal na właściwym kursie

Piłkarska klasa okręgowa: Trzy drużyny w walce o awans

Międzynarodowy Turniej Piłkarski III STRZEGOM CUP 2019

IV liga piłkarska (grupa zachód): AKS odpoczywał

IV liga piłkarska (grupa wschód): Żarów wraca do okręgówki

Piłkarska klasa okręgowa: Tuszyn nie rezygnuje z gry o awans

Piłkarska klasa A (grupa II): Makowice już na luzie

Piłkarska klasa A (grupa I): Herbapol traci dystans

Piłkarska klasa B (grupa II): Kolejny krok Kłosa

Piłkarska klasa B (grupa I): Zieloni ostro postrzelali

Piłkarska klasa A (grupa II): Po myśli Płomienia

Piłkarska klasa A (grupa I): Herbapol nie odpuszcza

IV liga piłkarska (grupa zachód): Marzenia o awansie trzeba odłożyć na później

IV liga piłkarska (grupa wschód): Sokół zatrzymał Polonistów

Piłkarska klasa okręgowa: Trwa walka o drugie miejsce i utrzymanie

Piłkarska klasa B (grupa II): Kłos czy Orzeł?

Piłkarska klasa B (grupa I): Mrowiny zatrzymane w Łażanach

XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Kuratorskich Apelacji Wrocławskiej.

IV liga piłkarska (grupa wschód): Żarów pogodziny z losem

Piłkarska klasa okręgowa: Grom zastopował lidera

Piłkarska klasa A (grupa II): Grad goli w Ciepłowodach

Piłkarska klasa A: Herbapol nie wykorzystał potknięcia Orła

Piłkarska klasa B (grupa II): Tu walka o awans będzie trwać do końca

Piłkarska klasa B (grupa I): Zieloni powiększyli przewagę

IV liga piłkarska: Kolejny łup Polonistów

IV liga piłkarska: z Prusicami o pozycję na podium

IV liga piłkarska (grupa zachód): Wyszarpana wygrana AKS–u

IV liga piłkarska (grupa wschód): Derby powiatu dla Polonistów

Przedszkolaki w piłkę kopią

IV liga piłkarska (grupa zachód): Stracone punkty AKS–u

IV liga piłkarska (grupa wschód): Zatrzymali Polonistów

Piłkarska klasa B (grupa II): Kłos wykorzystał potknięcie Sudetów

Piłkarska klasa B (grupa I): W starciu Zielonych lepsi ci z Mrowin

Strona: Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 z 51 Następna