Czytających: 1931

Legnica: Powalczyli tylko do przerwy

Środa, 25 stycznia 2012, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2012, 0:02
Szczypiorniści ŚKPR–u Świdnica rozegrali we wtorek ostatni mecz kontrolny przed zbliżającą się wielkimi krokami drugą częścią sezonu 2011/2012. Podopieczni Krzysztofa Mistaka ulegli na wyjeździe występującej w PGNiG Superlidze Miedzi Legnica 28:37.

Początek meczu należał do świdnickiego beniaminka I-ligi, ŚKPR w 11. minucie prowadził już 9:5. Gospodarze wzięli się do odrabiania start i na przerwę obie ekipy schodziły przy rezultacie 16:16. Po zmianie stron swoją wyższość udowodnili faworyci tego pojedynku, przez pierwsze 10 minut drugiej odsłony zdobyliśmy zaledwie jedną bramkę przy siedmiu trafieniach legniczan i na tablicy wyników było 23:17. Legniczanie nie zwalniali tempa wygrywając ostatecznie 37:28.

Miedź Legnica – ŚKPR Świdnica 37:28 (16:16)

Miedź: Kryński, Janik – Koprowski (8), Buchwald (6), Skrabania (5), Gregor (4), Wita (4), Brygier (4), Achruk (3), Bąk (1), Czuwara (1)

ŚKPR: Olichwer, Madaliński - Fabiszewski (6), Sadowski (4), Piędziak (4), S. Makowiejew (4), Rogaczewski (3), Kaczmarczyk (3), Kijek (3), Pieńczewski (1), Marciniak, Rutkowski