WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 24 stycznia
im. Franciszka, Rafała

Świdnica/REGION: Przekroczyli prędkość

Sobota, 4 grudnia 2021, 15:25
Aktualizacja: Niedziela, 5 grudnia 2021, 10:26
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
102 km/h i 103 km/h to prędkości z jaki w terenie zabudowanym, gdzie obowiązują ograniczenia do 50km/h, poruszały się dwie kierujące, które zatrzymane zostały przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy.

2 grudnia około godziny 10.00 na terenie Świdnicy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki KIA. 51-letni mieszkanka powiatu świdnickiego w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszała się z prędkością 102 km/h, czyli aż o 52 km/h przekroczyła dozwolony limit.

Tego samego dnia, tuż przed godziną 11.00, również na terenie Świdnicy mundurowi zatrzymali kolejną kierującą, która także w terenie zabudowanym poruszała się o wiele szybciej, niż pozwalają na to przepisy. 53-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego, w miejscu obowiązywania ograniczenia prędkości do 50 km/h, samochodem marki VW poruszała się z prędkością 103 km/h, czyli także o 53 km/h przekroczyła dozwolony limit.

Za popełnione wykroczenia Panie zostały ukarane wysokimi mandatami oraz 10 punktami karnymi. Ponadto w perspektywie Pań pozostał tylko fotel pasażera, bo w związku z popełnionym wykroczeniem zatrzymano im uprawnienia do kierowania.

Czytaj również

Sesja w Żarowie

Oszukany na "kryptowalutę"

Promocja w MBP

Szalona ucieczka

Pijany ojciec

Powstanie komisariat

Uparty kierowca

Inwestycje z Polskiego Ładu

Odczuje nowy taryfikator

Proponował łapówkę

Intensywny weekend

Jechali po alkoholu