Czytających: 1651

Świdnica: Remis ze Stilonem

Wtorek, 3 listopada 2020, 10:30
Aktualizacja: 10:31
Kolejny remis na własnym boisku wywalczyły seniorki naszej Akademii Piłkarskiej polonii Świdnica.

Tym razem grając z mocnym zespołem Stilonu Gorzów Wlkp. nasze piłkarki podzieliły się punktami remisując 2:2. Autorką dwóch bramek dla naszej drużyny była Julia Migacz. Najpierw wyprowadziła nas na prowadzenie w 51 minucie, a później pod koniec meczu uratowała remis pięknym strzałem z rzutu wolnego. 👏

Bartosz Kulig (trener) – „Właściwie mógłbym skopiować wypowiedź z innych naszych domowych meczów. Bardzo dobra pierwsza połowa i spora dekoncentracja w drugiej części. Niestety zagraliśmy już kilka takich meczów. Na szczęście tym razem udało się uratować chociaż remis, bo podobne mecze kończyły się naszymi porażkami.”

Skład: Lidia Maciejewska, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Liwia Serafin, Natalia Marszałek, Kamila Kosior, Paulina Miśkiewicz, Julia Amarowicz, Julia Morąg, Julia Migacz, rez: Alicja Antoszczak, Joanna Furmaniuk, Natalia Nalewajko, Daryna Datsenko, Amelia Patyk.