WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 grudnia
im. Marii, Makarego

REGION: Rozgromiony Orzeł

Wtorek, 4 maja 2021, 9:38
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Fot. Bartłomiej Nowak
Piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój po wysokiej porażce z Górnikiem Wałbrzych szybko odzyskali wigor i pokonali w kolejnym meczu Orła Witoszów 11–1.

Wynik spotkania został praktycznie rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Już w pierwszym kwadransie MKS zaaplikował rywalowi dwa gole, a ich autorami byli Paweł Tobiasz i Tomasz Czechura. W 20. minucie trzecie trafienie dla Szczawna zanotował Filip Brzeziński. W 29. minucie Orzeł zdobył gola honorowego, a do notatnika trenera wpisał się Grzegorz Furmankiewicz. Jednak to było wszystko na co tego dnia stać było gości. Na 4-1 wynik do przerwy ustalił Tobiasz. Po przerwie to już była egzekucja. Szczawno zdobyło siedem goli - 3 Brzeziński, dwa Wojciech Choiński, po jednym Jarosław Maliszewski i Czechura.

MKS Szczawno-Zdrój - Orzeł Witoszów 11-1 (4-1)

MKS: Malczewski - Zawadzki, Szatkowski (64' Bachmatiuk), Tobiasz (61' Borek), Korulczyk (61' Malanowski), Starczukowski, Czechura, F.Brzeziński, Maliszewski, Choiński, M.Brzeziński

Orzeł: Dębowski - Szymczyk, Dolinny, Szczelina, Ostaszewski, Furmankiewicz, Nerka, Lipski, Herba, Fijałkowski, Duchniewicz.

Czytaj również

Mikołajkowy turniej

Świąteczna poczta

Emocje gwarantowane

Spotkanie z Hanną Śleszyńską

Kolejowy Mikołaj

Zaczęli sezon

Zmodernizowany plac

Wygrali finał

Rozbłysła choinka