WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Jaworzyna Śląska: Ruszyły zapisy

Niedziela, 20 grudnia 2020, 12:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: red
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej zaprasza wszystkich miłośników piłki halowej do udziału w rozgrywkach XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Rozpoczną się one w styczniu 2021 r.

Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców gminy Jaworzyna Śląska, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich, mających 12 lat i więcej. Rozegrana zostanie jedna runda ligowa oraz faza play-off, która wyłoni ostateczną klasyfikację. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w organizacji wydarzeń sportowych, mecze odbywać się będą bez udziału publiczności. Planowane jest jednak prowadzenie transmisji wideo „na żywo” z każdej kolejki. W sezonie 2020/21 będzie mogło wziąć udział 8 drużyn. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu naszej gminy, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2021 r.

Zapisy drużyn potrwają do 28 grudnia 2020 r. Zgłoszenie polega na:

– kompletnym wypełnieniu karty zgłoszenia wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami,
– dostarczeniu ich osobiście do organizatora rozgrywek lub w postaci skanów pocztą elektroniczną na adres: kontakt@sokibp.pl. Sekretariat znajduje się w Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej, ul. Wolności 23b, Jaworzyna Śląska. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane! Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dotyczącego zagrożenia zarażeniem COVID-19. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są także do dostarczenia zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Zgłoszenia posiadające braki formalne w postaci braku podpisu zawodnika, braku zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach nie będą rozpatrywane! Organizator poda listę drużyn zakwalifikowanych do rozgrywek 29 grudnia br.

Więcej informacji, szczegółowy regulamin oraz formularze do pobrania dostępne są na stronie:

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapisy-do-xviii-edycji-jalph/

Czytaj również

Place ukończone

Strażacy wybierali

Emocje gwarantowane

Mikołajkowy turniej

Wygrali finał

Po sesji w Dobromierzu

Wyczyszczone rowy

Zaczęli sezon

Przybędzie Mikołaj