WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Żarów: Strefa wypoczynku

Środa, 28 lipca 2021, 9:07
Aktualizacja: 12:07
Autor: red
Fot. UM Żarów
Urząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców do Strefy Wypoczynku, która przygotowana została przy ul. Piastowskiej w Żarowie.

Śmiało można przyjść, usiąść, poczytać książkę czy gazetę. Zrelaksować się na słońcu i trawie lub w cieniu pod drzewkiem. A w pobliżu aktywnie czas można spędzić na basenie, siłowni zewnętrznej, placu zabaw czy bulodromie. Do dyspozycji mieszkańców, zwłaszcza młodzieży i dzieci są także stanowiska do gry w szachy i ping-ponga. Widok kwitnących kwiatów na łąkach kwietnych również czyni przestrzeń tego miejsca bardziej kolorową i przyjazną.

Zapraszamy do korzystania z tej formy wypoczynku wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz oczywiście gości wakacyjnych. Dorosłych czy seniorów, którzy razem z dziećmi mogą miło i bezpiecznie spędzić swój wolny czas. Odpoczywając na leżakach w zaciszu drzew, czy korzystając z siłowni zewnętrznej, mogą mieć swoje pociechy „na oku”. Oferujemy więc naszym mieszańcom miejsce bezpieczne oraz w sposób kompleksowy spełniające ich potrzeby.

Funkcjonowanie Strefy Wypoczynku uzależnione będzie od panujących warunków atmosferycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szczepienia w Boleścinie

Otwarcie skweru

Chwałków zadowolony

Sesja w powiecie

Ogromne zniszczenia

Konsultacje trwają

Zajęcia kulinarne

Święto dyni

Kończą żłobek

Zajęcia poligonowe

Rekrutacja ruszyła

Mają boisko