WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Świdnica: Świąteczna Świdnica

Sobota, 4 grudnia 2021, 11:24
Autor: red
Fot. UM Świdnica
Już po raz siódmy zapraszamy miłośników fotografii, nie tylko świdniczan, do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”.

Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Powinno zostać one wykonane w terminie od 4 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 6 stycznia 2022 roku.

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl. Na świąteczne fotografie czekamy do 6 stycznia 2022 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w środę, 12 stycznia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej. Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Na wymianę kopciuchów

Pięknie udekorowane

CPK i linia kolejowa

O czystym powietrzu

Nagroda za szczepienia

Żarowska kranówka

Konkurs przedłużony

Sesja w Marcinowicach

Konkursy rozstrzygnięte

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Dziś Wigilia

Możesz oddać choinkę