WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 28 stycznia
im. Radomira, Tomasza

Świdnica/REGION: Tylko jako pasażer

Niedziela, 26 września 2021, 11:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 września 2021, 8:36
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
111 km/h i 106 km/h to prędkości z jakimi amatorzy szybkiej jazdy zostali zatrzymani na drogach Świdnicy, gdzie obowiązują ograniczenia prędkości do 50km/h. Kierowcy ci stracili "prawko" na najbliższe trzy miesiące.

23 września na terenie miasta Świdnica około godziny 08.00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mazda. 35-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 106 km/h, czyli aż o 56 km/h przekroczył dozwolony limit.

Kilka godzin później, bo około godziny 12.00 również na terenie Świdnicy mundurowi zatrzymali kierującą, która także znacząco przekroczyła dozwoloną prędkość. 31-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego kierując pojazdem marki Citroen poruszała się z prędkością 111 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h . Czyli limit przekroczyła o 61 km/h.

Amatorzy szybkiej jazdy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Na miejscu otrzymali także wysokie mandaty, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Z narkotykami i na promilach

Za szybko i z promilami

Oszukany na "kryptowalutę"

Wysoki mandat

Wielofunkcyjny obiekt

Intensywny weekend

Straciła 900 złotych

Szalona ucieczka

Bat na piratów

Jechali po alkoholu

Strzegom z WOŚP

Z roweru do aresztu