WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 17 października
im. Małgorzaty, Wiktora

Świdnica/REGION: Tylko jako pasażer

Niedziela, 26 września 2021, 11:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 września 2021, 8:36
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
111 km/h i 106 km/h to prędkości z jakimi amatorzy szybkiej jazdy zostali zatrzymani na drogach Świdnicy, gdzie obowiązują ograniczenia prędkości do 50km/h. Kierowcy ci stracili "prawko" na najbliższe trzy miesiące.

23 września na terenie miasta Świdnica około godziny 08.00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mazda. 35-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 106 km/h, czyli aż o 56 km/h przekroczył dozwolony limit.

Kilka godzin później, bo około godziny 12.00 również na terenie Świdnicy mundurowi zatrzymali kierującą, która także znacząco przekroczyła dozwoloną prędkość. 31-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego kierując pojazdem marki Citroen poruszała się z prędkością 111 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h . Czyli limit przekroczyła o 61 km/h.

Amatorzy szybkiej jazdy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Na miejscu otrzymali także wysokie mandaty, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Czytaj również

Jechał mimo zakazu

Pędził, aż się zapędził....

O 56 km/h za szybko

Miał tego sporo

Spożywają i handlują

Dzień Nauczyciela

Warsztaty florystyczne

Zgubił go brak maseczki

Brak przyzwolenia

Nagrody dla nauczycieli

Szeroka gama filmów

Z wizytą w Mrowinach