WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Świdnica: Udany powrót hip–hopu

Piątek, 19 listopada 2021, 11:14
Autor: red
Fot. Marcin Trzpiot
W sobotę odbyła się 8. edycja Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Na scenie pojawiło się kilkunastu raperów i instrumentalistów a na widowni ponad 150 widzów.

Większość występujących artystów to wykonawcy lokalni. Koncerty rozpoczął RaF a po nim na scenie pojawił się Fafik, który na zakończenie wykonał wspólny utwór z Noką, przechodząc płynnie do drugiej części wydarzenia czyli występów z livebandem. Po Noce pojawili się kolejno Kezu, Verde, Kartki z Rejonu i Madział. ten ostatni zaprezentował większą niż pozostali część autorskiego materiału w towarzystwie dj Markowego. Na zakończenie Nullizmatyk wykonał swój repertuar w dwóch odsłonach: z dj'em i również livebandem.

Głównym filarem tegorocznej Rapsodii była współpraca raperów i muzyków, którzy zaaranżowali ich autorskie utwory na gitarę, perkusję i bas nadając im nowy wymiar. W poniedziałek w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury nagrano część utworów "na setkę", kończąc tym samym tegoroczną edycję najbardziej rozpoznawalnego, cyklicznego wydarzenia hip-hopowego w regionie.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/portfolio-items/udany-powrot-hip-hopu-do-klubu-bolko-foto/

Ogłoszenia

Czytaj również

Konkurs przedłużony

Alkohol i bezdomność

Biel w centrum uwagi

Covery w ramach Recenzji Muzycznych

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Recenzje muzyczne

Żarowska kranówka

Koncert karnawałowy

CPK i linia kolejowa

Zaśpiewały covery