Czytających: 1716

II-liga siatkarek: Wicelider nie miał za wiele do powiedzenia

Niedziela, 27 października 2013, 21:12
Aktualizacja: 21:13
Siatkarki MKS–u Świdnica zanotowały kolejny efektowny występ na parkietach II–ligi. Po wyjazdowej wygranej 3:0 z jednym z faworytów ligi PLKS–em Pszczyna, tym razem podopieczne Marka Olczyka ograły kolejnego uznanego rywala.

Pierwsze dwa sety meczu, w którym mierzyliśmy się z Sokołem 43 Katowice należały zdecydowanie do naszej ekipy. Świdniczanki wygrały do 17 i do 11. Wygrać mogły, a nawet powinny również trzecią partię. Na tablicy wyników było już 20:13 dla gospodyń, lecz rywalki zdołały odwrócić losy seta i zwyciężyć 25:23. W czwartej odsłonie nie było już niespodzianki, MKS triumfował 25:15 i znów sięgnął po pełną pulę.

MKS Świdnica – Sokół Katowice 3:1 (25:17, 25:11, 23:25, 25:15)

MKS: Małodobra, Sadowska, Gancarz, Olczyk, Skalska, Bernaciak, Szczurek, Krusiewicz