Czytających: 1687

Nowice: Wygrali z ligowym rywalem

Sobota, 3 marca 2012, 23:06
Aktualizacja: 23:08
Piłkarze lidera wałbrzyskiej klasy A Karoliny Jaworzyna Śląska pokonali w meczu towarzyskim ekipę Cukrownika Pszenno 4:2. Zwycięzcy mogli wygrać jeszcze wyżej, na przeszkodzie stanęły „źle wyregulowane celowniki” zawodników Karoliny.

Po pierwszej połowie było 1:1, prowadzenie drużynie z Jaworzyny Śląskiej dał Tomasz Krawczyk w 32. minucie meczu, wyrównał 10 minut później Wolański. Od początku drugiej połowy do zdecydowanych ataków ruszyli jaworzynianie, którzy w 62. minucie prowadzili już 4:1 po dwóch golach Ignatowicza i trafieniu Borowego. Wyniki na ustalił Kutela, a jego Cukrownik musiał uznać wyższość Karoli ulegając przeciwnikom 2:4.

Karolina Jaworzyna Śląska – Cukrownik Pszenno 4:2 (1:1)

Skład zwycięzców: Burdzy (Wojcieszek), Czykieta, Krzeczowski, Bal (46' Rutkowski) M. Krawczyk, Myśliński (78' R. Charytanowicz) Ptak, Borowy, T. Krawczyk, Karpacz (46' Tymcik), Ignatowicz