WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Strzegom: Wyremontują kaplicę

Wtorek, 30 listopada 2021, 15:21
Autor: red
Fot. UM Strzegom
30 listopada br. rozpoczną się roboty budowlane związane z remontem kaplicy cmentarnej przy ul. Olszowej w Strzegomiu. Kaplica tym samym zostaje wyłączona z użytkowania do dnia 30 sierpnia 2022 r.

Planowany koszt robót: 1,2 mln zł. Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego w kwocie 1,2 mln zł. Planowany termin zakończenia inwestycji: 15 sierpnia 2022 r.

W ramach inwestycji wykonany zostanie remont zewnętrzny i wewnętrzny budynku kaplicy cmentarnej. Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.: roboty rozbiórkowe, renowację i montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, remont dachu, remont elewacji, montaż oświetlenia zewnętrznego, roboty instalacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, odtworzenie i wykonanie nowej opaski z kostki granitowej, a także remont pomieszczeń.

Wszystkie ceremonie pogrzebowe sprawowane będą w kościele pw. św. Jadwigi. Utrzymaniem porządku w kościele zajmie się ZUK w Strzegomiu Sp. z o. o.

Ogłoszenia

Czytaj również

Droga po remoncie

Drogi do realizacji

Konkurs przedłużony

Alkohol i bezdomność

Nagrodzone posesje

Żarów z budżetem

Mistrzowie recyklingu

Paczki dla bezdomnych

CPK i linia kolejowa

Marcinowice w Orszaku

Sprawy urzędowe przez internet

Żarowska kranówka