WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 17 stycznia
im. Antoniego, Jana

Strzegom: Wyróżnieni za jakość

Środa, 1 grudnia 2021, 15:16
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Gmina Strzegom kolejny raz została laureatem prestiżowego wyróżnienia pn. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI – QUALITY INTERNATIONAL 2021, w kategorii QI Services – usługi najwyższej jakości (usługi i inwestycje realizowane w gminie Strzegom).

Medal i pamiątkowy certyfikat odebrali 30 listopada br. burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, sekretarz gminy Strzegom Iwona Zabawa oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu Tomasz Marczak w trakcie uroczystej gali w Katowicach.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mniej pieniędzy dla ZIT–ów?

Dziś Wigilia

Alkohol i bezdomność

Konkurs przedłużony

Nowi mieszkańcy

Kolejne spotkanie

Przystrojone sołectwa

Żarowska kranówka

Przedświąteczne interwencje

Nie zasłaniają ust

CPK i linia kolejowa

Jednomyślny budżet w gminie