WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 stycznia
im. Małgorzaty, Piotra

Strzegom: Zagłosuj na Strzegom

Czwartek, 25 listopada 2021, 17:03
Autor: red
Fot. PAP
W środę 24 listopada ruszyło głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie "Inwestycja z perspektywą" na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.

W gronie kandydatur jest strzegomska inwestycja:

Przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych".

Na stronie www.europapnews.pap.pl (na samym dole) uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie - po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps

Do konkursu wpłynęło w sumie 158 zgłoszeń. Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką "Inwestycja z perspektywą", a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wizyta popularnego pisarza

Zatrzymany po 13 godzinach

Po Jarmarku w Marcinowicach

Mogą oddać opony

Przystrojone sołectwa

Skrajna nieodpowiedzialność

Chronią zdrowie psychiczne

Świątecznie z sołtysami

Loteria fantowa

Wstrzymali prace

Wyruszy orszak

Urząd w nowym miejscu