WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 18 stycznia
im. Małgorzaty, Piotra

Żarów: Zakazana historia

Czwartek, 30 września 2021, 17:49
Autor: red
Fot. organizatorzy
Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie i prelekcję pod tytułem „Zakazana historia Dolnego Śląska”, która odbędzie się 7 października 2021 r. (czwartek) o godzinie 17:30 w Żarowskiej Izbie Historycznej, ul. Dworcowa 3.

To prawdziwa gratka dla miłośników zamków, pałaców, zabytków, osób zainteresowanych historią i kulturą naszego regionu.

Nasz gość, ukrywający się pod pseudonimem Hannibal Smoke, jest pisarzem, publicystą, grafikiem i fotoreporterem zaangażowanym w ratowanie dolnośląskiego pejzażu kulturowego. Bez wątpliwości znany jest internautom. Dużym zainteresowaniem cieszy się bowiem Jego strona na Facebooku https://www.facebook.com/HanniSmoke oraz autorski kanał na YouTube https://www.youtube.com/user/hannibalsmok.

W efekcie Jego pracy powstał cykl niezwykłych albumów-przewodników pod wspólną nazwą „Zakazana historia Dolnego Śląska”, dokumentujący unicestwienie wspaniałego dziedzictwa materialnego naszego regionu. Hannibal Smoke to także twórca popularnych powieści kryminalnych osadzonych w scenerii Dolnego Śląska.

Podczas spotkania będzie można zakupić książki "Cicha Apokalipsa", "Niewidzialny Dolny Śląsk" z autografem autora (cena 90 zł).

Organizatorami spotkania są: Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny. Spotkanie odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczne przejścia

Wstrzymali prace

Sprawy urzędowe przez internet

Sesja w Strzegomiu

Loteria fantowa

Wyjątkowa 97–latka

Wizyta popularnego pisarza

Nowe cele

Dziś Sylwester

Skrajna nieodpowiedzialność

Żarowska kranówka

Chronią zdrowie psychiczne