WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 grudnia
im. Franciszka, Ksawerego

Żarów: Zakończyli sezon

Czwartek, 7 października 2021, 9:18
Autor: red
Fot. UM Żarów
Sprawa zwycięstwa w wędkarskim Grand Prix do ostatnich zawodów pozostawała otwarta. O wszystkim zadecydował puchar jesieni.

W skład Grand Prix organizowanego przez PZW koło Żarów wchodziły cztery imprezy sportowe. Wszystko rozpoczęło się od mistrzostw spławikowych. Później przyszedł czas na rywalizację o puchar prezesa koła, nocne zawody i puchar jesieni. Te ostatnie zawody padły łupem młodego, utalentowanego wędkarza Kacpra Moryla. Drugie miejsce dla Piotra Kondratowicza, trzecia lokata przypadła Piotrowi Wszołkowi. - Grand Prix organizowaliśmy po raz pierwszy. Z pewnością będziemy kontynuować tę formę rywalizacji. Miło mi jest ogłosić, iż zwycięzcą pierwszej edycji został Piotr Kondratowicz, który na podium wyprzedził Piotra Wszołka oraz Grzegorza Hałaczkiewicza – informował Mikołaj Moryl z PZW koło Żarów.

Do zwycięstwa w Grand Prix uwzględniane były m.in. trzy najlepsze występy danego zawodnika. Ilość punktów w klasyfikacji generalnej była sumą zajętych miejsc w trzech najlepszych występach.

Były to ostatnie zawody wędkarskie w tym roku.

Czytaj również

Przybędzie Mikołaj

Tanecznym krokiem

Taekwon–do ma we krwi

Wyczyszczone rowy

Medalista z Mrowin

Mistrzowie tańca

Place ukończone

Tenisowi mistrzowie

Złoto dla Julii

Walczyli w Czarnogórze

Rywalizacja łuczników

Zagrali w FIFĘ