WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 24 stycznia
im. Franciszka, Rafała

Witków: Zielonka w Gromie

Czwartek, 18 lipca 2019, 9:27
Aktualizacja: 9:36
Autor: red
Fot. Grom Witków
Znany jest już nowy trener, który poprowadzi biało–niebieskich w nadchodzącym sezonie wałbrzyskiej Klasy Okręgowej! Jarosława Solarza, który prowadził od kliku lat pierwszą drużynę witkowian na ławce trenerskiej zastąpi Artur Zielonka (na zdjęciu z kapitanem, Tomaszem Żołnierkiem oraz prezesem, Ireneuszem Mlakiem)!

Popularny "Arczi" występował w Witkowie jako zawodnik w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 w wałbrzyskiej Klasie A i z obecna drużyną uzyskał awans do wałbrzyskiej Klasy Okręgowej w której również występował w biało-niebieskich barwach w sezonie 2015/2016.

Jako trener Artur Zielonka posiada licencję UEFA B. Do tej pory nowy trener Gromu prowadził grupy dziecięce w Akademii Piłkarskiej 13 Jarosława Lato, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych w Venus Nowice oraz w poprzednim sezonie drużynę seniorów Karoliny Jaworzyna Śląska, z którą na koniec sezonu zajął bardzo dobre, 8. miejsce.

Wczoraj biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020 a na pierwszym treningu pojawiło się aż 18 zawodników w tym już zawodnicy testowani!

Źródło: www.grom.witkow.pl

Czytaj również

Tajniki segregacji

Noworoczny mecz

Inwestycje z Polskiego Ładu

Piłkarskie emocje

Powstanie komisariat

Sesja w Żarowie

Promocja w MBP

Młodzi futboliści